День відкритих дверей!

21 грудня 2022 року у коледжі був проведений День відкритих дверей. Захід відбувся у онлайн форматі на платформі ZOOM.

Вступники та їх батьки познайомилися з історією закладу освіти, відвідали віртуальну екскурсію коледжем та дізналися цікаву та корисну інформацію про спеціальності, за якими здійснюється вступ на основі базової та повної середньої освіти, а також освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника.

Відповідальний секретар приймальної комісії Боброва Т.А. розповіла про особливості вступної кампанії до закладів фахової передвищої освіти в 2022 році та запропонувала випускникам 9 класів стати слухачами підготовчих курсів.

Підготовчі курси призначені для підготовки до складання вступних іспитів з української мови та математики. Слухачі мають можливість отримати не тільки якісні ґрунтовні знання, але й додаткові бали до конкурсного вступного балу при вступі.

До участі у заході долучилися випускники закладів загальної середньої освіти м. Краматорська та регіону.

Будь успішним – вступай до коледжу!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...