День спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”

23 грудня у Відокремленому структурному підрозділі «Краматорський фаховий коледж промисловості, інформаційних технологій та бізнесу Донбаської державної машинобудівної академії» відбувся підсумковий захід Тижня циклової комісії електромеханічних систем та фізики – зустріч з учнями випускних класів закладів середньої освіти у форматі Дня відкритих дверей.
Цього разу всі, хто має намір продовжити навчання у закладах фахової передвищої освіти, отримали можливість докладніше познайомитися зі спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», яка є дуже цікавою, актуальною та потрібною у всі часи, особливо зараз.

Студенти коледжу разом з викладачами підготували тематичну програму, де всебічна інформація про спеціальність, потрібна майбутнім абітурієнтам, супроводжувалася демонстрацією відеоматеріалів про студентське життя і перспективи працевлаштування в майбутньому.
Протягом усього часу існування в коледжі ця спеціальність користується попитом серед абітурієнтів. Хочеться, вірити що багато з тих, хто завітав до нас цього разу поєднають своє майбутнє з енергетикою щоб долучитися до відбудови та розвитку енергетичної системи України.
director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...