Засідання РМО викладачів екології, БЖД, хімії та біології

З метою обміну досвідом 03 листопада 2023 року відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів екології, БЖД, хімії та біології. Під час онлайнзасідання було розглянуто питання затвердження напрямків роботи регіонального об’єднання та поширення передового педагогічного досвіду.

Суліма І.І., викладачка Слов’янського фахового коледжу транспортної інфраструктури, поширила досягнення з теми “Профорієнтаційна робота, як невід’ємна складова ефективної діяльності коледжу”.

Викладачка Слов’янського фахового коледжу індустрії та фармації Петухова Т.А. поділилася досвідом роботи  з напрямку “Використання інтерактивних плакатів під час виконання лабораторних робіт з хімічних дисциплін в умовах дистанційного навчання”. Також у своїй доповіді вона показала приклади застосування комп’ютерних програм, які допомагають оформити портфоліо викладача.

Викладачка дисципліни безпека життєдіяльності Слов’янського фахового коледжу індустрії та фармації Говрас О.В. ознайомила слухачів з актуальною темою сьогодення  “Хімічна безпека у воєнному стані”.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...