Засідання РМО викладачів математики

07.11.2023 на базі Слов’янського фахового коледжу індустрії та фармації відбулося засідання методичного об’єднання викладачів математики ЗФПО.  Засідання РМО  проходило в режимі онлайн. Основною темою обміну досвідом була проблема подолання освітніх втрат під час дистанційного навчання. Андрієнко М. Ю., викладачка Слов’янського фахового коледжу індустрії та фармації, охарактеризувала актуальну проблему сьогодення – освітні втрати. 

Головною проблемою, пов’язаною з освітніми втратами, є їх накопичення і поглиблення, тому треба  вчасно і ефективно вживати заходи для їх подолання.

Зі своїм досвідом роботи виступила Воскобойникова Оксана Іванівна, викладачка Краматорського фахового коледжу технології та дизайну. Під час доповіді вона довела, що сучасні технології STEMосвіти дозволяють нам розширити наш погляд на традиційний підхід до викладання математики.

При обговоренні виступів колеги охоче ділилися корисним досвідом застосування сучасних сервісів для організації навчального процесу в режимі онлайн, інтерактивних інструментів як засобів візуалізації навчальної інформації, способів активізації процесів математичного мислення тощо. Обговорення цих питань сприяло підвищенню рівня професійної майстерності викладачів, їх орієнтації на вирішення сучасних завдань освіти, що спрямовані на підвищення якості освіти.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...