Засідання  РМО викладачів обліково-економічних та фінансових дисциплін

11.11.2021р. відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів обліково-економічних і фінансових дисциплін у дистанційному форматі.

Головою РМО, Акуловою В.В.,  акцентовано увагу присутніх на основні напрямки роботи, а саме: активне використання форм і методів інноваційного навчання, інформаційно-комунікативних технологій  при вивченні обліково-економічних і фінансових дисциплін; узагальнення та розповсюдження передового досвіду викладачів, формування творчого духу  змагання; організація та проведення конкурсів щодо методичної роботи, проведення регіональних олімпіад,  навчально-дослідницьких  конференцій.

Відповідно до плану роботи проведено щорічну регіональну студентську навчально-дослідницьку конференцію за темою: «Актуальність і проблеми розвитку сучасної економіки України» і підведені підсумки. В роботі конференції взяли участь 10 студентів з 7 навчальних закладів.  Усі навчально-дослідницькі роботи студентів  відповідали вимогам Положення про проведення конференції.  Теми, вибрані для дослідження, є достатньо актуальними, підготовлені цікаві презентації, студенти показали високий рівень знань.

Під час засідання було ухвалено рішення щодо проведення весною викладацької конференції (у разі відсутності можливості проведення регіональних студентських олімпіад) за темою: «Формування фахових компетентностей студентів при вивченні обліково-економічних і фінансових дисциплін».

 

 

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...