Засідання РМО заступників директора з виховної роботи

11 травня 2023 року в дистанційному форматі відбулося планове засідання РМО заступників директора з виховної роботи закладів фахової передвищої освіти Краматорсько-Слов’янського регіону.
У рамках роботи РМО було проведено круглий стіл «Формування ціннісних орієнтацій студентської молоді в системі навчально-виховного процесу». Учасники засідання змогли поділитися досвідом у питанні впровадження в практику інноваційних технологій, проєктів, моделей оптимальних форм і методів організації виховної роботи. Проаналізувано участь ЗФПО регіону в обласних та всеукраїнських освітянських проєктах. Більш детально зупинилися на проєктах студентського волонтерського руху у воєнний час та всеукраїнському проєкті «Місце шани і вдячності».Учасники засідання обговорили питання атестації заступників директора з виховної роботи на відповідність посаді, намітили завдання та перспективи роботи РМО на 2023-2024 навчальний рік.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...