Засідання РМО заступників директорів з виховної роботи

27.10.2023 року в дистанційному форматі  відбулося планове засідання РМО заступників директорів з виховної роботи закладів фахової передвищої освіти Краматорсько-Слов’янського регіону.

У ході наради було визначено основні завдання та виклики, які постають перед закладами фахової передвищої освіти  при організації виховної роботи в умовах воєнного стану:

– фізична безпека, збереження життя і здоров’я усіх учасників освітнього процесу;

– психологічна допомога;

– національно-патріотичне виховання;

– волонтерська діяльність;

– мотивація у виховному процесі;

– розвиток критичного мислення та медіа грамотність;

– виховання здорового способу життя;

– подолання негативних явищ.

У роботі наради взяла участь Олена Василенко  – начальник відділу національного виховання та європейської інтеграції управління фахової освіти департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації. Були окреслені питання співпраці закладів позашкільної освіти обласного підпорядкування із закладами фахової передвищої освіти. Обговорили спільні заходи з патріотичного виховання молоді.

Фахівчиня Слов’янського міського центру зайнятості Поліна Лоіш ознайомила присутніх з базовим курсом самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях та Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?».

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...