Майстер-клас з використання комп’ютерної програми-симулятору ViAl+

Світова освітня практика засвідчує, що одним із ефективних інструментів опанування знаннями та компетентностями є симулятивні засоби, що відтворюють реалістичність процесів, які є предметом навчання.

Ніщо не навчає ефективніше за практику! Викладач коледжу Боброва Тетяна Андріївна провела майстер-клас для викладачів та здобувачів освіти ІІ курсу з використання комп’ютерної програми-симулятору ViAl+, яка реалістично моделює виробниче підприємство та ринкове середовище його діяльності. У цій програмі можливо апробувати теоретичні знання з економічних дисциплін та поступово набути управлінських компетентностей.

Гостям заходу також був презентований X Всеукраїнський бізнес-турнір “Стратегія фірми-2024” – інтерактивне онлайн-змагання з управління економічними процесами у тренінгових виробничих компаніях та ринковому середовищі на базі цієї бізнес-симуляції.  Турнір проводиться Компанією інтелектуальних технологій за підтримки Міністерства освіти і науки України, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьманa, ДУ «Інституту модернізації змісту освіти» МОН України.

Сподіваємось, що отримані знання допоможуть нашим студентам в майбутньому реалізувати свій економічний потенціал!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...