Наші гуртки

Організація дозвілля студентів

Гурткова робота є однією з форм долучення студентів до формування чіткої життєвої позиції, з  користю провести свій вільний час, отримати нові знання, самоствердитися. Тому  на базі ВСП «КФК ПІТБ ДДМА» працюють гуртки за різними напрямами.

Гурток «Історичне краєзнавство»

З 2015 року на базі коледжу під егідою Донецького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді працює гурток «Історичне краєзнавство», членами якого є  студенти 2-4 курсів, небайдужі до  вивчення історії рідного краю.

Під керівництвом викладача вищої кваліфікаційної категорії, методиста Стешенка Олександра Вікторовича юні дослідники знайомляться з головними етапами розвитку Донеччини, її славетними діячами, вивчають основи науково-дослідницької роботи та беруть участь у різних заходах обласного рівня. За час існування гуртка його вихованці взяли участь у VIII, ІХ, Х та ХІ Всеукраїнських історико-краєзнавчих конференціях, які з 2017 року мають статус Всеукраїнської з міжнародною участю «Південно-Східна Україна зі стародавності у ХХІ століття».

Гуртківці  презентували результати своїх досліджень на історико-краєзнавчих конференціях у містах Кривий Ріг, Черкаси, Харків. У 2017 році   члени гуртка взяли участь у V обласному історико-краєзнавчому зльоті, на якому стали абсолютними переможцями серед команд вищих навчальних закладів області, посівши перші місця в усіх видах змагань та конкурсів. У  2018 році –  участь в ХІ Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» та інших заходах.

За підсумками роботи у 2018 році на «Фестивалі найкращих ОЦТК «Вершина (2018)» вихованець гуртка Буданов Андрій увійшов до числа номінантів «Дослідник року», а Стешенко О.В. став переможцем у номінації «Науковий керівник року».

Гурток «Козачок»

Заняття цього гуртка допомагають студентам ближче познайомиться з народними звичаями та традиціями, зануритися в етнос українського народу, розширити свій кругозір і стати справжніми патріотами.

Основним завданням педагогів є виконання фізично  розвиненою молоді, і тому студентів залучають до занять фізичною культурою і спортом. Так, на базі коледжу працюють спортивні гуртки з міні-футболу та настільного тенісу, які відвідують студенти I-IV курсів.

Це допомагає не лише фізичному розвитку молоді, а й виробленню командного духу, здоровому прагненню перемоги, вмінню працювати в команді, бо вони неодноразово ставали переможцями не тільки місцевих, а й обласних змагань.

Баскетбол 

Заняття у гуртку з баскетболу ВСП «КФК ПІТБ ДДМА» спрямовані на набуття базових знань з фізичної культури, гігієни, основ здоров’я та здорового способу життя. Виховання інтересу, потреби і звички до занять фізичними вправами, необхідними для удосконалення функціональних можливостей організму, розвитку основних систем, які забезпечують життя, – це є головною метою гуртку. Формуються мотиваційні та функціональні компетентності щодо баскетболу.

Під час участі у змагальній діяльності серед студентів навчальних  закладів міста  і області проявляються можливості удосконалення і проявлення різних сторін підготовленості, теоретичних знань і практичного досвіду для досягнення кращих результатів.

Волейбол

З метою формування у студентів стійкої мотивації до збереження здоров’я, фізичного розвитку та фізичної підготовки через гру був створений у ВСП «КФК ПІТБ ДДМА» гурток з волейболу. У процесі занять студенти формують загальні уявлення про фізичну культуру і спорт, розвивають основні фізичні якості, виховують позитивне ставлення до занять фізичними вправами, формують почуття патріотизму, волі до перемоги, сміливості, наполегливості, організованості та дисципліни. Як результат діяльності, можна спостерігати популяризацію здорового способу життя.

Студенти отримують необхідні знання з даного виду спорту. В коледжі проводяться змагання серед молоді навчальних закладів. Студенти та випускники ВСП «КФК ПІТБ ДДМА» грають у збірних професійних командах міста області та країни.

Тож так тримати!!!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...