Про засідання методичного об’єднання викладачів математики ЗФПО Донецької області

10.04.23 року відбулося засідання методичного об’єднання  викладачів математики ЗФПО Донецької області. У рамках порядку денного були обговорені організаційні питання проведення Олімпіади з математики серед студентів другого курсу ЗФПО Донецької області, внесені зміни в Положення про олімпіаду з математики і визначена дата проведення.

Також були заслухані з подальшим обговоренням тем узагальнення досвіду викладачів:

  • Чернова Л.І, тема «Формування математичних компетенцій у студентів засобами і методами продуктивного навчання»;
  • Дудко Л.В., тема «Застосування сучасних онлайн технологій професійного інтерактивного навчання»;
  • Андрієнко М.Ю., тема “Застосування інтерактивних технологій навчання на заняттях з математики в умовах дистанційного навчання”.

Зазначені викладачі представили актуальний під час дистанційногонавчання матеріал, поділилися посиланнями на корисні сайти щодо створення презентацій до навчальних занять, інтерактивних вправ на платформах LearningApps, Wordwall тощо.

І вже поза рамками питань засідання склалася тепла неофіційна бесіда між учасниками. Викладачі з Краматорсько-Слов’янського, Бахмутського та Маріупольського регіонів поділилися своїми і робочими, і життєвими проблемами. Відчувалася моральна підтримка один одного. Зустріч завершилася з впевненістю, що ми разом крокуємо до Перемоги!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...