Про засідання РМО викладачів екології, БЖД, біології та хімії

Засідання РМО викладачів екології, БЖД, біології та хімії відбулося  28.04.23 року, відповідно до плану роботи об’єднання, в режимі онлайн на базі платформи Meet. Організаторами та координаторами засідання були голови РМО викладачів екології та БЖД Камнєва В.Б. та РМО викладачів хімії та біології Шульга О.К.

Долучилися до засідання 47 викладачів та студентів закладів фахової передвищої освіти Краматорсько-Слов’янського регіону.

Шульга О.К. ознайомила присутніх з умовами проведення регіональної олімпіади з хімії. Були представлені та обговорені пакети завдань для відбору для використання під час олімпіади.

Далі за планом відбулася VІ регіональна Науково-практична конференція студентів «Про долю і роль місцевих пам’яток природи під час воєнних дій». Конференція присвячена подіям сьогодення щодо війни з РФ та їх екологічним наслідкам, вшануванню  подвигу наших захисників, тому виступи студентів виконують і виховну задачу патріотичного виховання молоді.

Усі виступи отримали схвальні відгуки від колег, щирі слова подяки і підтримки в роботі в цей складний час. Отож, нескорена Донеччина тримає    освітянський фронт!  Наближаємо разом перемогу !

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...