Про роботу регіонального методичного об’єднання викладачів обліково-фінансових і економічних дисциплін

02.05.2023р. відбулося (дистанційно) засідання регіонального методичного об’єднання викладачів обліково-фінансових і економічних  дисциплін. У засіданні взяли участь (дистанційно) 22 викладачі  з 11 закладів освіти регіону.

Відповідно до плану роботи усіх присутніх було ознайомлено з умовами проведення  конференції  за  участю  викладачів (членів РМО),  визначено основні задачі, зміст і спрямованість роботи регіонального методичного об’єднання.  

Виконуючи розділ плану РМО щодо методичної роботи з питань «Удосконалення методики викладання обліково-економічних і фінансових дисциплін шляхом впровадження інноваційних технологій навчання»,  викладачі обмінювалися досвідом роботи, відбулося обговорення доповідей колег.

Підведені підсумки роботи регіонального методичного об’єднання викладачів обліково-фінансових і економічних  дисциплін  за 2022-2023 навчальний рік.  Зроблено висновок, що  активна робота на засіданні РМО сприяла підвищенню рівня педагогічної майстерності викладачів. Були заслухані пропозиції  щодо планування роботи методичного  об’єднання   та  обговорено  план  роботи   на наступний навчальний рік.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...