Регіональне методичне об’єднання викладачів будівельних дисциплін

06 листопада 2020 року відбулося онлайн-засідання Регіонального методичного об’єднання викладачів будівельних дисциплін Краматорсько – Слов’янського регіону. В засіданні взяли участь викладачі трьох навчальних закладів: Слов’янського енергобудівного технікуму, Дружківського житлово-комунального коледжу та Селидівського гірничого технікуму.

У ході  проведення РМО було розглянуто питання самостійної роботи здобувачів освіти під час дистанційного  навчання, обговорено план роботи  РМО на 2020-2021 н.р. та умови проведення конкурсів, олімпіад та семінарів з дисциплін будівельного циклу.

 Викладачі Смирнова М.В., Брожко Т.С. (Дружківський житлово- комунальний коледж) та Леонтьєва І.Є. презентували для узагальнення свій досвід роботи.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...