РМО СГД Краматорсько-Слов’янського регіону

25 квітня 2024 року  пройшло РМО СГД Краматорсько-Слов’янського регіону за дистанційними технологіями на базі Відокремленого структурного підрозділу «Дружківський фаховий коледж Донбаської державної машинобудівної академії», у гугл-класі РМО на платформі СФКНАУ. На засіданні були обговорені підсумки  роботи РМО за 2023-2024 н.р. та плани роботи на 2024-2025 н.р.

Голова циклової комісії Відокремленого структурного підрозділу «Дружківський фаховий коледж Донбаської державної машинобудівної академії» Корсун Маргарита Анатоліївна ознайомила присутніх із історією та розвитком коледжу

 Була проведена регіональна студентська науково-практична конференція «Минуле і сьогодення Донеччини».Заслухані 10 доповідей  здобувачів освітисекції «Історія міста, села, громади»  із6 закладів передвищої освіти (5 доповідачів взяло участь у конференції заочно, з них – два викладачі). Заслухані  4 доповіді здобувачів освіти, 1 – викладача секції «Герої серед нас» (3 – заочно). Заслухані 2 доповіді здобувачів освіти секції «Усна історія російсько-української війни (2014-2024 рр.) (1 – заочно).

Усі доповіді підготовлені відповідно до вимог, розкривали історію  сіл, міст Часів Яр, Костянтинівки, закладів освіти, зосередили увагу на зруйнованих російським агресором історичних пам’яток та інше, життєопис та героїзм сучасників сьогодення: військових, бійців, волонтерів. Присутні на одному диханні слухали дослідження, хвилювалися, співпереживали за долю кожного, особливо щемливо, коли розповідали про полеглих дітей педагогічних працівників. З такою доповіддю виступив батько – викладач, голова циклової комісії про свого полеглого сина. Кожна робота була визнана гідною. Кращі доповіді були зазначені з таких коледжів: Комунальний заклад «Бахмутський педагогічний фаховий коледж», Відокремлений структурний підрозділ «Дружківський фаховий коледж Донбаської державної машинобудівної академії», Краматорський фаховий коледж технологій та дизайну. Наукові керівники були заохочені краєзнавчим альманахом №2 «Донеччина: минуле і сучасність».

Доповідачі та їх наукові керівники отримають сертифікати. Були обговорені можливості участі викладачів у другій регіональній краєзнавчій конференції «Краєзнавчі читання».

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...