Ток-шоу «За крок до війни»

Палац молоді «Юність» провів ток-шоу «За крок до війни». На заході, студенти ВСП “Краматорський фаховий коледж промисловості, ІТ та бізнесу ДДМА” заслухали історії закладів, які після початку війни виїхали з Донецької області. Як їм було тяжко, як вони боролися за себе та свої заклади. Послухали реальні історії реальних, незламних людей з Донеччини.
– Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», який виїхав до Івано-Франківська. Виїхали не тільки спеціалісти, які працювали у центрі, а й перевезли майже все обладнання. Було запрошено керівника цього закладу – Фоміну Світлану.
– Начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Хлібодарівської сільської територіальної громади. – Конюшок Олена.

– Директорка Вільненського сільського будинку культури Хлібодарівської сільської територіальної громади, поетеса – Світлана Фоменко.
Олена Конюшок та Світлана Фоменко – співзасновниці громадської організації “Час вільних”.
director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...