Інформаційна година «Математика – цариця наук»

15 квітня 2024 року в рамках тижня циклової комісії фінансово-економічної підготовки та математики викладачем математики Шиян О.О. було проведено інформаційну годину «Математика – цариця наук». Здобувачі освіти груп 103-ЕТМ-23, 106-ІПЗ-23 підготували цікаві повідомлення про історію розвитку математики (Ковтеба Данило), її застосування в різних галузях науки, техніки, архітектури, мистецтва (Ковальчук Олексій, Ляшов Денис, Куций Єгор, Попов Кирило, Гнидюк Аліна, Алімов Матвій, Вишневський Олександр).

Здобувачі освіти групи 203-ЕТМ-22 Гуртовий Діоніс, Сігаєв Павло, Мельников Олег, Приймак Максим та Косько Михайло розповіли про застосування математики при вивченні дисциплін електротехнічного циклу.

А чи знаєте ви, що вираз «Математика – цариця всіх наук» не є повним? Більше  того, він втрачає велику частину оригінального змісту, який в нього вклав великий німецький  вчений Карл Гаус. Повністю знаменита фраза звучить наступним чином: “Математика — цариця всіх наук, а арифметика — цариця математики. Вона часто надає послуги астрономії та іншим природничим наукам, але у всіх сенсах вона володіє правом перебувати в перших рядах”.

Вивчайте математику! Це дасть вам змогу досягти певних висот, стати успішною людиною, висококласним фахівцем! Ваші знання та вміння дуже потрібні нашій країні!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...