Консультації викладачів
Графік консультацій викладачів на І семестр 2022-2023 н.р. для студентів, які перебувають за кордоном
№ | П.І.Б. викладача | День | Час проведення |
1 | Білих О.В. | ПОНЕДІЛОК | з 17-00 до 18-00 |
2 | Новіков Д.С. | ПОНЕДІЛОК | з 17-00 до 18-00 |
3 | Новікова Н.В. | ПОНЕДІЛОК | з 17-00 до 18-00 |
4 | Перекрестова Т.В. | ПОНЕДІЛОК | з 17-00 до 18-00 |
5 | Показаньєва С.Л. | ПОНЕДІЛОК | з 17-00 до 18-00 |
6 | Рубанова С.Я. | ПОНЕДІЛОК | з 17-00 до 18-00 |
7 | Самулінас С.Ю. | ПОНЕДІЛОК | з 17-00 до 18-00 |
8 | Сігова О.В. | ПОНЕДІЛОК | з 17-00 до 18-00 |
9 | Хоменко О.М. | ПОНЕДІЛОК | з 17-00 до 18-00 |
10 | Чернікова Л.А. | ПОНЕДІЛОК | з 17-00 до 18-00 |
1 | Бондаренко О.Л. | ВІВТОРОК | з 17-00 до 18-00 |
2 | Гура Ю.П. | ВІВТОРОК | з 17-00 до 18-00 |
3 | Кравцова А.Ю. | ВІВТОРОК | з 17-00 до 18-00 |
4 | Ладика О.В. | ВІВТОРОК | з 17-00 до 18-00 |
5 | Охоненко І.М. | ВІВТОРОК | з 17-00 до 18-00 |
6 | Приймак І.І. | ВІВТОРОК | з 17-00 до 18-00 |
7 | Севостяненко В.М. | ВІВТОРОК | з 17-00 до 18-00 |
8 | Ульянова О.Т. | ВІВТОРОК | з 17-00 до 18-00 |
1 | Бондаренко О.В. | СЕРЕДА | з 17-00 до 18-00 |
2 | Ківерська М.А. | СЕРЕДА | з 17-00 до 18-00 |
3 | Сімченко Є.Г. | СЕРЕДА | з 17-00 до 18-00 |
4 | Стешенко О.В. | СЕРЕДА | з 17-00 до 18-00 |
1 | Боброва Т.А. | ЧЕТВЕР | з 17-00 до 18-00 |
2 | Булдикова Р.Я. | ЧЕТВЕР | з 17-00 до 18-00 |
3 | Даниліна Л.І. | ЧЕТВЕР | з 17-00 до 18-00 |
4 | Зоз М.В. | ЧЕТВЕР | з 17-00 до 18-00 |
5 | Карнаух І.В. | ЧЕТВЕР | з 17-00 до 18-00 |
6 | Корінчук В.І. | ЧЕТВЕР | з 17-00 до 18-00 |
7 | Хорошко Г.Л. | ЧЕТВЕР | з 17-00 до 18-00 |
8 | Чміль Є.В. | ЧЕТВЕР | з 17-00 до 18-00 |
1 | Запорожець О.Л. | П’ЯТНИЦЯ | з 17-00 до 18-00 |
2 | Лихманюк В.А. | П’ЯТНИЦЯ | з 17-00 до 18-00 |
3 | Прасолова А.Є. | П’ЯТНИЦЯ | з 17-00 до 18-00 |
4 | Сагай О.В. | П’ЯТНИЦЯ | з 17-00 до 18-00 |
5 | Чернявська О.М. | П’ЯТНИЦЯ | з 17-00 до 18-00 |
Консультації на ІІ семестр 2021-2022 н.р.
№ з/п |
Викладач |
День |
Аудиторія |
Час |
||
Циклова комісія загальноосвітньої підготовки |
||||||
1 |
Прасолова А. Є. |
п’ятниця |
309 |
14.35-16.00 |
||
2 |
Лосік В.Г. |
понеділок |
Сп/з |
14.35-16.00 |
||
3 |
Булдикова Р. Я. |
понеділок |
232 |
14.35-16.00 |
||
4 |
Охоненко І.М. |
п’ятниця |
233 |
14.35-16.00 |
||
5 |
Коротенко Н. С. |
понеділок |
221 |
14.35-16.00 |
||
6 |
Ладика О. В. |
середа |
310 |
14.35-16.00 |
||
7 |
Мороз Н.Є. |
вівторок |
214 |
14.35-16.00 |
||
8 |
Перекрестова Т. В. |
четвер |
318 |
14.35-16.00 |
||
9 |
Стешенко О. В. |
вівторок |
218 |
14.35-16.00 |
||
10 |
Ульянова О. Т. |
вівторок |
219 |
14.35-16.00 |
||
11 |
Хоменко О. М. |
середа |
207 |
14.35-16.00 |
||
12 |
Шмитько Л.О. |
вівторок |
Сп/з |
14.35-16.00 |
||
13 |
Сологуб В. В. |
понеділок |
317 |
14.35-16.00 |
||
Циклова комісія технолого-економічної підготовки |
||||||
1 |
Пасько М.М. |
понеділок |
312 |
14.35-16.00 |
||
2 |
Бондаренко О. В. |
четвер |
220 |
14.35-16.00 |
||
3 |
Лихманюк В. А. |
понеділок |
307 |
14.35-16.00 |
||
4 |
Показаньєва С. Л. |
понеділок |
306 |
14.35-16.00 |
||
5 |
Саєнко М. А. |
понеділок |
313 |
14.35-16.00 |
||
6 |
Зоз М.В. |
четвер |
102 |
14.35-16.00 |
||
7 |
Чернікова Л. А. |
середа |
223 |
13.00-14.25 |
||
8 |
Чернявська О. М. |
понеділок |
208 |
14.35-16.00 |
||
9 |
Даниліна Л. І. |
понеділок |
223 |
14.35-16.00 |
||
10 |
Коваленко В. М. |
п’ятниця |
309 |
13.00-14.25 |
||
11 |
Боброва Т. А. |
четвер |
216 |
14.35-16.00 |
||
12 |
Бондаренко О. Л. |
вівторок |
315 |
13.00-14.25 |
||
13 |
Ківерська М. А. |
вівторок |
110 |
14.35-16.00 |
||
14 |
Рубанова С. Я. |
понеділок |
308 |
14.35-16.00 |
||
15 |
Приймак І.І. |
середа |
211 |
14.35-16.00 |
||
Циклова комісія комп’ютерно – інтегрованих технологій |
||||||
1 |
Новікова Н. В. |
вівторок |
202 |
14.35-16.00 |
||
2 |
Сагай О. В. |
понеділок |
309 |
14.35-16.00 |
||
3 |
Ахромов М. О. |
вівторок |
111 |
14.35-16.00 |
||
4 |
Білих О. В. |
четвер |
206 |
14.35-16.00 |
||
5 |
Кайдан В. П. |
понеділок |
106 |
14.35-16.00 |
||
6 |
Карнаух І. В. |
четвер |
217 |
14.35-16.00 |
||
7 |
Коринчук В. П. |
понеділок |
109 |
14.35-16.00 |
||
8 |
Сігова О. В. |
понеділок |
108 |
14.35-16.00 |
||
9 |
Ткач В. П. |
середа |
112 |
14.35-16.00 |
||
10 |
Таранова Л.О. |
четвер |
212 |
14.35-16.00 |
||
11 |
Чміль Є. В. |
понеділок |
222 |
13.00-14.25 |
||
12 |
Гура Ю П |
понеділок |
109 |
14.35-16.00 |
||
13 |
Самулінас С. Ю. |
понеділок |
204 |
14.35-16.00 |
||
14 |
Сімченко Є.Г |
понеділок |
301 |
14.35-16.00 |
Директор коледжу
Відмінник освіти України
Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...