Консультації викладачів

Консультації на I семестр 2021-2022 н.р.

№ з/п

Викладач

День

Аудиторія

Час

 

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки

1

Прасолова А. Є.

вівторок

203

14.50-16.10

2

Булдикова Р. Я.

середа

218

14.50-16.10

3

Коротенко Н. С.

четвер

221

14.50-16.10

4

Ладика О. В.

п‘ятниця

310

14.50-16.10

5

Мороз Н. Є.

вівторок

214

14.50-16.10

6

Перекрестова Т. В.

понеділок

318

14.50-16.10

7

Стешенко О. В.

вівторок

218

14.50-16.10

8

Ульянова О. Т.

вівторок

219

14.50-16.10

9

Шмитько Л. О.

понеділок

Сп/з

14.50-16.10

10

Охоненко І. М.

четвер

Сп/з

14.50-16.10

11

Хоменко О. М.

вівторок

207

14.50-16.10

 

Циклова комісія технолого-економічної підготовки

1

Пасько М.М.

понеділок

312

13.10-14.30

2

Бондаренко О. В.

четвер

229

14.50-16.10

3

Лихманюк В. А.

понеділок

307

14.50-16.10

4

Показаньєва С.Л .

понеділок

306

14.50-16.10

5

Дуйловская М. А.

четвер

309

14.50-16.10

6

Зоз М. В.

четвер

102

13.10-14.30

7

Чернікова Л. А.

понеділок

223

14.50-16.10

8

Чернявська О. М.

вівторок

208

14.50-16.10

9

Бородіна О. В.

четвер

311

14.50-16.10

10

Щербакова А. Ю.

понеділок

313

14.50-16.10

11

Даниліна Л. І.

четвер

223

14.50-16.10

12

Хабарова Ю. О.

вівторок

216

13.10-14.30

13

Коваленко В. А.

п‘ятниця

208

14.50-16.10

14

Боброва Т. А.

четвер

209

13.10-14.30

15

Бондаренко О. Л.

понеділок

315

14.50-16.10

16

Ківерська М. А.

вівторок

110

14.50-16.10

17

Рубанова С. Я.

вівторок

308

14.50-16.10

 

Циклова комісія комп’ютерно – інтегрованих технологій

1

Новікова Н. В.

четвер

202

14.50-16.10

2

Ахромов М. О.

вівторок

111

13.10-14.30

3

Гура Ю П

середа

109

14.50-16.10

4

Сігова О. В.

четвер

108

14.50-16.10

5

Ткач В. П.

понеділок

112

14.50-16.10

6

Чміль Є. В.

вівторок

222

13.10-14.30

7

Карнаух І. В.

четвер

217

14.50-16.10

8

Таранова Л.О.

вівторок

202

14.50-16.10

9

Коринчук В. П.

понеділок

109

14.50-16.10

10

Кайдан В. П.

понеділок

106

14.50-16.10

11

Білих О. В.

вівторок

206

13.10-14.30

12

Самулінас С. Т.

п‘ятниця

202

14.50-16.10

13

Сімченко Є. Г.

понеділок

202

14.50-16.10

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...