6 Вересня – День звільнення Краматорська від нацистських загарбників

Початок вересня назавжди увійшов в історію Краматорська як важлива пам’ятна дата – звільнення рідного міста від нацистських загарбників.
У цей день ми згадуємо трагічні події минулої війни, історію окупації та історію визволення. Ми згадуємо усіх, хто здійснив героїчний подвиг та 80 років тому звільнив рідний край від окупації. Неймовірно важким був шлях до мирних днів. Окупація Донеччини тривала майже два роки. За цей страшний період загарбники спричинили нашій землі чимало горя.

Сьогодні наша країна знову перебуває у боротьбі. Наші воїни мужньо відстоюють незалежність держави та роблять усе можливе. Віримо у незламність Збройних Сил України та молимось за кожного, хто боронить Краматорськ і Україну.
Згадаймо хвилиною мовчання усіх, хто боровся та поліг захищаючи рідну землю.
Вічна пам’ять і слава Героям минулого та сьогодення!
director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...