Янова Дар`я Олександрівна

Викладач кваліфікаційної категорії «спеціаліст»

День народження - 26.09.1995.


Працює у коледжі з 02.09.2019.


Педагогічний стаж складає 2 р.


Освіта вища.


1. Диплом молодшого спеціаліста видано закладом: Машинобудівний коледж Донбаської державної машинобудівної академії; спеціальність: Фінанси і кредит; кваліфікація: операціоніст з фінансів і кредиту; рік закінчення: 2015.


2. Диплом бакалавра видано закладом: Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая"; спеціальність: Фінанси і кредит; кваліфікація: Бакалавр з фінансів і кредиту; рік закінчення: 2017.


3. Диплом магістра видано закладом: Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая"; спеціальність: Фінанси, банківська справа та страхування; кваліфікація: Магістр з фінансів, банківської справи та страхування; рік закінчення: 2019.


director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...