V регіональна студентська конференція Українська революція – 100 років (1917 – 1921 рр.)

 У дистанційному форматі проведено V заключну регіональну студентську науково-практичну конференцію «Українська революція – 100 років (1917 – 1921 рр.)», участь у якій взяли представники 15 закладів фахової передвищої освіти Краматорсько-Слов’янського регіону.

Мета заходу – вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності; підвищення інтересу до вивчення історії України для розуміння подій сьогодення. Під час конференції студенти та їх наукові керівники презентували свої історико-дослідницькі роботи у двох секціях: «Українська революція 1917 – 1921 рр.: наслідки, уроки, зв’язок із сучасністю (дослідження 1921 року)»; «Особистості Української революції».

По закінченню роботи конференції зроблено висновки: історію треба вчити, історію треба розуміти, бо вона дає нам уроки життя нації.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...