Бібліотека – Найпопулярніші книги

Книжковий топ-5 для найвибагливіших читачів

Рік тільки розпочався, а видавці вже готові дивувати українського читача новодруками. З нашої добірки ви довідаєтеся, як звичайна школярка перетворилася на «найвпливовішого підлітка» планети та на що спроможне справжнє кохання. А ще – навчитеся досягати мети без зайвих зусиль й почнете ставитися до себе з найбільшою ніжністю, на яку ви здатні.

«Наш дім у вогні», Ґрета Тунберг, Сванте Тунберг, Малена Ернман, Беата Ернман

Ґрета Тунберг – «найвпливовіший підліток» планети, яка спричинила найбільший в історії екопротест. «Наш дім у вогні» – це історія родини Тунберг про те, як страйк їхньої доньки Ґрети розпалив всесвітній протест проти викидів вуглецю в атмосферу. Після того, як про Ґрету почали згадувати у ЗМІ та звичайна школярка стала «месією» екологічного руху, життя всієї родини докорінно змінилося. Дехто вважає, що Ґрета – надія на здорове майбутнє екології нашої планети, інші – запитають себе, хто ж забезпечив дівчині таке швидке перетворення на «месію» екоактивізму. Але не будьте упередженими: перед тим, як примкнути до тих, хто в захваті від Ґрети Тунберг і тих, хто не підтримує надмірної емоційності дівчини, спершу прочитайте відверту історію родини Тунберг «Наш дім у вогні».

«До себе ніжно. Книга про те, як цінувати й берегти себе», Ольга Примаченко

Книга журналістки Ольги Примаченко стала бестселером одразу після виходу. Автор легкою і зрозумілою мовою допомагає зрозуміти, прийняти і полюбити себе. У книзі наведені дослідження відомих у світі психологів та психотерапевтів, а також конкретні вправи та дієві практики. Всього за місяць ви можете не тільки вийти із зони комфорту та підвищити свою самооцінку, але й розпочати власний розвиток на шляху до гармонійного та щасливого життя.

«Історії звичайного безуму», Чарльз Буковскі

Чарльз Буковскі – письменник, до якого можна ставитися байдуже лише за умови, що ви ніколи не читали його тексти. Адже в усіх інших випадках його творчість викликає захоплення, огиду, збентеження, сміх, жах або все це одночасно. Його вважають чи не єдиним представником жанру «брудний реалізм», назва якого говорить сама за себе. Його життя – безперервний вояж потішними закутками Лос-Анджелеса. Він складає вірші, бовтається без діла, черпаючи натхнення у різних жінок, які щоразу опиняються з ним у ліжку. І лише одна зуміє запасти глибоко в його душу.

«Червона таблетка-2. Уся правда про успіх», Андрій Курпатов

Одні досягають успіху легко, їм таланить у житті, а іншим – потрібно наполегливо працювати, щоб досягти мети. Чи задавалися ви питанням: «Чому»? І який він, той «успішний успіх»? Якщо бажаєте ознайомитися з нейрофізіологічними механізмами, що визначають успішність людини або дізнатися, що нейронаука відповідає тим, хто каже: «Я не знаю, чого хочу» і «Я не знаю, як себе змусити щось робити» – зупиніться, видихніть і прочитайте книгу знаного психотерапевта Андрія Курпатова. Адже наука вже знає всю правду про нас і про так званий «успіх».

«Найяскравіші зорі», Анна Тодд

Головна героїня роману Каріна живе у суворих реаліях воєнного життя. Вона будує тихе життя у своєму невеликому будиночку. Однак, коли її брат Остін порушує закон, а батько – військовий у відставці – досить різко реагує на витівку Остіна, вона розуміє, що сама довго не зможе витримувати напруженості, що виникла у сім’ї. Саме тоді вона зустрічає молодого юнака двадцяти років. Він – гарний, задумливий, проходить реабілітацію після військових дій в Афганістані. Каріна загоряється нестримним бажанням дізнатися якнайбільше про юнака. Згодом вона починає розуміти, що відчуває до нього ніжні почуття. Незабаром її ілюзії щасливого майбутнього руйнуються і потрібно зуміти відрізнити правду від брехні. Яким буде її вибір? І чому яскраві зорі здаються такими сумними?

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...