Бібліотека – Найпопулярніші книги

 Кажуть, теперішні підлітки взагалі не читають книжок. Їм дай лише полайкати когось в Інстаграмі  чи  пострімити «Доту»..  Ви  теж так думаєте? А може, все не так погано?

Сучасний   підліток – такий же, що й колись. Його потрібно зацікавити та мотивувати, і він  закине  комп’ютер заради справді  крутої  книжки. Просто зацікавити  нинішнього тінейджера – набагато складніше, але цілком можливо.

Ці  видання стали бестселерами, деякі з них екранізували, але – що найголовніше – їх справді читають підлітки!

ЗОЇ ЗАГГ, «ДІВЧИНА ОНЛАЙН» 

 Роман про дівчину-блогерку, написаний письменницею-блогеркою у час, коли світ почав фанатіти від  блогерів.  Не дивно,  що книга вмить стала бестселером. Головна

 героїня  має 16 років,  модне  хобі,  справжнього  друга і блог, в якому  ділиться своїми думками та проблемами. Єдине, чого в неї немає, – це  взаєморозуміння з однолітками та кохання. Та якщо кохання саме знаходить її на Різдво, то на взаєморозуміння сподіватися марно. Поки дівчина витала в атмосфері romantic, хтось зробив її зіркою інтернет-скандалу.

Хто? Нащо? Чи варто взагалі відверто писати у блозі про особисті речі на кшталт панічних атак та колишніх бойфрендів? Чудові питання, над якими варто замислитись кожному підлітку онлайн.

КЕРСТІН ГІР, «ЗІЛЬБЕР»

Трилогія в стилі фентезі, що завоювала любов читачів по всьому світу. Головна героїня раптово усвідомлює, що може заходити в чужі сновидіння. Для неї чужі сни – це просто двері, які потрібно потягнути за ручку.

Але сни бувають різні: приємні, веселі, романтичні, пригодницькі і дуже-дуже страшні. І одне діло, коли в них можна провести час з симпатичним хлопцем. Та зовсім інше – зустрітись в лабіринтах снів з жахливим Володарем Тіней… 3 кожною книгою інтрига наростає, небезпека стає реальнішою, а таємниць, які потрібні розгадати читачу, стає все більше.

РІМАНТАС КМІТА, «ХРОНІКИ ПІВДЕННОГО»

До вашої  уваги –психологічний роман.  Життєва  і відверта історія про литовського старшокласника, підліткові роки якого припали на лихі дев’яності. Головний герой хоче стати крутим, але при цьому не виділятись з-поміж натовпу. У фіналі його конформізм трансформується в розуміння власної унікальності та індивідуальності.

Та  спочатку простому пацану доведеться пройти безліч випробувань, серед яких і недобізнес, і сутички з правоохоронцями, і перше кохання.

ДОРЖ БАТУ, «ФРАНЧЕСКА. ПОВЕЛИТЕЛЬКА ТРАЄКТОРІЙ»

До яких тільки “топів” не входить книга Доржа Бату! Недолуга, смішна і просто РЖАЧНА дівчина з Сицилії Франческа – новий кумир тисяч українських читачів.

Кумедні історії, які постійно відбуваються з його запальною та інфантильною колегою, Дорж Бату почав записувати просто тому, що шкода було забувати такі смішні оказії. А згодом їх набралося стільки, що матеріалу б вистачило на книгу. Та ще й не одну – після шаленого успіху “Повелительки траєкторій” Бату написав продовження – “Франческа. Володарка офіцерського жетона“.  Читання обох   книг справляє   таке враження,  ніби дивишся улюблений серіал, з якого не хочеться “виринати” у реальний світ. За сюжетом, жарти постійно супроводжуються описом того, як живеться науковцям та співробітникам аерокосмічної промисловості у Сполучених Штатах.

 КАРЛОС САФОН, «ВОЛОДАР ТУМАНУ»

Ви  захоплюєтесь пригодницькими романами? Погляньте самі: загадкове містечко з химерними    вулицями, старими  будинками , зловісними статуями та годинниками, що йдуть не в ту сторону. Затонулі  кораблі,  що  піднімаються на поверхню  під  час бурі.

Моторошні історії про Володаря Туману, який повернувся в це місто, аби зібрати борги… Страшно? А 13-річному герою книги доведеться розплутувати цю історію і, можливо, навіть зійтись у двобої з самим Володарем Туману.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...