Бібліотека – Накращі бібліотеки України

Електронна бібліотека «Культура України»

Онлайн-бібліотека, започаткована та підтримується Національною бібліотекою України ім. Я.Мудрого. На сайт додаються ресурси, що фізично зберігаються у фондах бібліотек, музеїв та інших закладів культури України та ті, що надані авторами за договором на право використання об’єкта авторських прав.

Започаткована в листопаді 2010 року. Концепцію електронної бібліотеки було затверджено Міністерством культури у 2011 році.

Фонд електронної бібліотеки складається з 4-х основних колекцій: культурологія, мистецтво, етнографія, заклади культури.

Електронна бібліотека “Культура України” орієнтована на широкі кола користувачів і вирішує наступні задачі:

  • просвітницьку, в рамках якої формуються колекції, направлені на поширення знань про культуру України;
  • наукову, направлену на сприяння глибокому вивченню теми (предмету) науковцями і фахівцями в області суспільних і гуманітарних дисциплін;
  • довідкову, направлену на необхідність задоволення потреби в інформації з питань культури.

За інформацією Світлани Бакан, заступника генерального директора, до завдань проєкту також входить додавання у статті Вікіпедії посилань на повні тексти, що представлені на сайті електронної бібліотеки .

У квітні 2020 року адреса ЕБ «Культура України» була вказана серед тих ресурсів, які Президент України Володимир Зеленський порадив читати під час карантину, запровадженого для запобігання поширення короновірусної інфекції.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...