Бібліотека – Новинки літератури

Добірка новинок літератури 2020 року

До вашої уваги добірка книг до читання у грудні. Останньому місяці року, сповненому дедлайнів, підсумків, надій та приємних передріздвяно-новорічних клопотів. Читайте, насолоджуйтесь, зростайте та сповнюйтесь позитивними емоціями.

“Безмовність”, Джон Харт

Книга написана в жанрі жахів. Десять років тому життя Джонні Мерримона безповоротно змінилася. Розкривши таємницю серійного вбивці, що тероризував округу, він став національною знаменитістю.

Тепер Джоні йде з дому і живе в Пустки, в повному Мовчанні, де жодна розсудлива людина не захоче оселитися, оскільки вона наповнена «примарами». Але герой не такий, як усі люди, це відчувалося з самого початку. Він відчуває і бачить те, що дано одиницям. Але тут починають відбуватися вбивства людей, нез’ясовні і з нальотом містики, і першим підозрюваним стає Джонні, адже саме на його землі відбувалася загибель людей і він завжди опинявся поблизу.

“Скажи, що тобі шкода”, Мелінда Лі

Мелінда Лі – автор бестселерів № 1 Washington Post. Її книги отримали безліч літературних нагород, в числі яких International Thriller Award і RITA Awards.

Її новий роман, що вийшов в січні 2020 року відмінно підійде для любителів таких  хітів, як “Зникла” і “Дівчина в поїзді”.

Сюжет книги розповідає про успішну адвокатесу Морган Дейн, яка втратила чоловіка і тепер повертається в рідне місто Скарлет-Фоллс в спробі налагодити своє життя. Вона виховує трьох дочок і знаходить роботу в окружній прокуратурі.Несподівано місто потрясає жорстоке вбивство молодої дівчини Теси, яка підробляла у Морган нянею. Всі докази вказують на Ніка, сина сусіда, але ніхто не може повірити у його вину. Морган береться за його захист, щоб довести його непричетність до вбивства.Морган залучає до справи свого давнього друга, Ланса Крюгера, колишнього поліцейського, який став приватним детективом. Разом вони занурюються в розслідування, вирішивши знайти справжнього вбивцю. По мірі того як Морган і Ланс розкривають секрети Скарлет-Фоллс, вони самі стають мішенями.

“Обман”, Джонатан Келлерман 

Джонатан Келлерман – автор понад 40 психологічних детективів, кожен з яких став бестселером за версією New York Times.

Героїня нової книги “Обман” знайдена мертвою в своїй ванні, поруч з її тілом співробітники поліції виявили диск з відеозаписом, в якій вона звинувачує у своїй смерті колег з коледжу, де працювала вчителькою. Шефу поліції Лос-Анджелеса це справа не здається настільки очевидним і він передає його кращим слідчим – лейтенанту Майло Стьорджису і психологу Алекса Делаверу.

 “Не тупи”, Джен Синсеро

Джен Синсеро – автор циклу мотиваційних бестселерів № 1 за версією журналу The New York Times. Завдяки своїм книгам Джен допомогла безлічі людей змінити на краще як кар’єрний шлях, так і особисте життя.

Ряд книг “Не ний!” і “Будь зухвалим!” поповнився новинкою під назвою «Не тупи». Ця книга замінить вам особистого тренера, коуча та мотиватора. Щодня вона буде заряджати енергією і мотивувати на успіх. Головне правило, яке можна знайти в книзі – не збавляти темп на шляху до успіху і щодня качати “м’язи крутості”

“Секта з Туманного острова”, Маріетт Ліндстін

            І ще один детектив потрапляє в наш список.

   Сюжет: Будь-яку людину можна заманити в секту, треба лише знайти до нього правильний   підхід.  Освальд організував свою групу, тих, хто слухає його промови про правильне життя. Вхід вільний, і замість того, щоб зайнятися чимось корисним, Софія відправляється на його лекцію.

Лише пізніше дівчина зрозуміла, що Освальд не той, ким здається і що вибратися з місця, в яке вона потрапила буде непросто.

 Ерік Берн «Ігри, у які грають люди. Світовий бестселер із психології стосунків»

Тема психології людських стосунків завжди актуальна та пізнавальна. Пропонуємо в черговий раз прокачати в собі психолога, прочитавши одну з найпопулярніших книг Еріка Берна, яка стала світовим бестселером. Гуру психології розповідає про людську природу: живучи своїм життям, людина, свідомо або ні, грає у певну гру. І від ролі, яку вона обрала, залежить її подальше існування: стосунки, кар’єра, успішне життя. Знаючи сценарій обраної гри, можна допомогти людині вийти на якісніший рівень, або маніпулювати нею. Актуальні та зрозумілі поради, для розуміння багатьох речей, навіть тих, які ми робимо на рівні підсвідомості

Дорж Бату «Моцарт 2.0»

Рекомендуємо нову захопливу історію від Доржа Бату, українського письменника, бурято-монгольського походження, який живе і працює в Америці. Тріумфально відмітившись бестселерами «Франческа. Повелителька траєкторій» та «Франческа. Володарка офіцерського жетона», розповідає нову історію про справжнього Моцарта, якому випав шанс прожити ще одне життя, але вже у нашому сучасному світі. Герою доведеться пристосовуватись і до сучасних технологій, і до рояля, який виявився дещо іншим, ніж звичний клавікорд. Але з новою подругою, офіціанткою Стейсі, життя набуде нового сенсу: з детективними пригодами, музикою та роздумами про життя. Приємний бонус – дотепні ілюстрації та QR-коди із відеороликами, які відкривають таємниці створення книжки.

Анастасія Шевердіна «Крамниця щастя»

  Чудова зимова книга-казка для сімейного читання: читайте, обговорюйте, сперечайтесь. Мудра, легка книга, яка читається на одному диханні, яку потім хочеться залишити у своєму домі назавжди… Одного дня у невеличкому провінційному містечку з’являється дивний дідуган: чи то лікар, чи чарівник, чи майстер фокусів. Він відкриває «Крамницю щастя», повну магічних товарів. Ідеальна нагода для жителів містечка втілити свої найзаповітніші мрії. Але якою ж буде ціна за магію? Приготуйтеся до неймовірних пригод та цікавих історій, адже відвідавши «Крамницю щастя» можна назавжди перевернути своє життя.

Н. Абгарян, Т. Мжаванадзе, та ще 30 авторів «Рассказы к Новому году и Рождеству»

Рекомендуємо: легка, душевна, емоційна книга-свято. Напевно, найкраща пора настає напередодні Різдва та Нового року. Людство підбиває підсумки, та з надією дивиться у майбутнє. Будуються грандіозні плани, готуються подарунки, наряджаються ялинки. І обов’язково чекають дива та кохання. Адже так чудово, коли чиїсь бажання збуваються, а хтось і сам виконує бажання інших. Зустріти Ангела Охоронця або несподіваного добродія, який допоможе у важку хвилину? Запросто, у цій добірці див та історій від талановитих сучасних авторів.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...