Виховна година «Шахрайство з грошима, економічна кібербезпека у військовий час»

Щорічний тиждень циклової комісії фінансово-економічної підготовки та математики охоплює заходи фінансової, економічної і математичної тематики. Не став винятком і сьогоднішній день. В рамках тижня 17 квітня 2024 року викладачами комісії Світланою Рубановою і Галиною Хорошко було проведено виховну годину за темою «Шахрайство з грошима, економічна кібербезпека у військовий час».

У заході брали участь студенти груп першого курсу, а також груп 202-ФБС-22, 300-КБ-21, 302-ФБС-21, 308-КН-21. Учасники заходу ознайомилися з історією шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства; роллю фінансової грамотності та Національного банку України як провайдера фінансової обізнаності в Україні. Також присутні мали можливість перевірити власний рівень у цій галузі і позмагатися в цікавих конкурсах задля підвищення знань з фінансової сфери.

Викладачі циклової комісії фінансово-економічної підготовки та математики вдячні учасникам виховної години та щиро впевнені у подальших успіхах та професіоналізмі!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...