Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс «Успіх усупереч»

💙Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс для дітей та молоді «Успіх усупереч» проводився Громадською організацією «Краєзнавчо-культурне товариство «Д.І.Я.». Конкурс присвятили сильним і успішним українцям з історії та сучасності, які досягли успіху в будь-якій сфері та довели, що мрії втілюються.
💛На розгляд журі молодь надавала літературні твори, комікси-розповіді або ж презентації.
👏Наш студент, Кінзера Владіслав, отримав високу оцінку журі – його робота названа однією з найкращих в номінації “Художній твір – комікс”. ЗНАЙ НАШИХ! 👍
На конкурсі була презентована перша в Україні книга про УСПІХ ПО-УКРАЇНСЬКИ та успішних українців та українок, написану дітьми, підлітками та молоддю до 19 р.

Відомий і успішний українець сучасності, музикант та художник Юрій ЖУРАВЕЛЬ підписав кожному з фіналістів книги з цікавими історіями про відомих українців та своїми неймовірними малюнками!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...