Всеукраїнський онлайн-захід із безпеки до Міжнародного дня захисту дітей

Міністерство освіти і науки України та Google Україна презентували Всеукраїнський онлайн-захід із безпеки до Міжнародного дня захисту дітей 🎉Викладачі та здобувачі освіти ВСП “КФК ПІТБ ДДМА” приєднались до цієї події. На заході були представлені корисні ресурси для забезпечення безпеки в інтернеті, які запропонував Google для освітян, дітей та батьків.

Зокрема, представили такі цікавинки:
– Онлайн-гру Interland для засвоєння основних уроків мережевого етикету й безпеки: https://shorturl.at/hwFGT
– Посібник із медіаграмотності для підлітків, що допоможе розвинути навички цифрового громадянства та впевненого поводження в Інтернеті.

Також познайомив з оновленою версією сайту «Навчайте, де б Ви не були»: bit.ly/43s1gA2
Тепер вона доповнена новими матеріалами для вчителів щодо цифрових інструментів Google та можливостей пристроїв Chromebook.

Партнерами онлайн-заходу стали — Координаційний центр КМУ / Mental Health UA та громадські організації Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine і Безбар’єрність.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...