Вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

15 травня у коледжі з метою вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу була проведена для студентів 1 курсу онлайн виховна година “Геноцид кримськотатарського народу”.

Із вступним словом виступила викладач Наталія Мороз, студенти 2 курсу розповіли про те, що події 18-19 травня 1944 року – це один з найстрашніших злочинів радянської влади, вчинених нею під час Другої світової війни, розповіли хронологію подій трагедії, жахливі умови виживання, загибель людей під час депортації та їх життя на спецпоселеннях. Проте, перебуваючи в засланні, вони зуміли зберегти свою національну пам’ять, культурні традиції та релігійні обряди. Підводячи підсумки, було наголошено, що у 2015 році Верховна Рада України визнала депортацію кримськотатарського народу 1944 року геноцидом, а 18 травня встановлено як День пам’яті жертв цього геноциду.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...