День відкритих дверей

Чергову зустріч зі вступниками та їх батьками було проведено 04.02.2023 в онлайн-режимі на платформі Google Meet. День відкритих дверей відвідали учні випускних класів закладів загальної середньої освіти м. Краматорська та інших населених пунктів (Покровськ, Костянтинівка, Бахмут, Олександрівка, Черкаське).

Викладачі коледжу підготували цікаві та змістовні презентації наших спеціальностей, а студенти розказали про насичене та цікаве студентське життя, а також про те, що вплинуло на їх вибір закладу освіти і як вони готувалися до вступу. Саме навчання на підготовчих курсах надало вступникам якісну підготовку і впевненість у собі при складанні вступних випробувань.

Відповідальний секретар приймальної комісії Боброва Т.А. розповіла про можливість підготовки до вступу до коледжу на підготовчих курсах, які почалися 04.02.2023. Запис на підготовчі курси триває, тож усі охочі мають змогу на них записатися.

Наприкінці зустрічі її учасники мали можливість задати питання щодо особливостей вступу та навчання у коледжі.

Бажаємо всім учасникам заходу стати частиною нашої активної та дружньої студентської спільноти!

Віримо в перемогу! Все буде Україна!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...