День українського добровольця

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Саме цій даті була присвячена зустріч студентів  ВСК «КФК  ПІТБ ДДМА»  з військовими 81 аеромобільної бригади, яка відбулась 10 березня 2021 року.

Заступник директора з виховної роботи О.В. Сагай зазначила, що День українського добровольця – це свято людей, які за покликом власного серця стали на захист рідної Батьківщини та боронять її від загарбників.  Таке явище як «феномен добровольця» з давніх-давен притаманне українському народу.

З  виступу  командиру відділу Кравцова Р.А. студенти дізнались, що основним завданням саперів є інженерне забезпечення військових дій оборонного або наступального характеру. Професія сапера пов’язана з високою небезпекою робіт із розмінування та знешкодження боєприпасів, коли будь-яка помилка може бути летальною.

 

Головний сержант інженерно-саперної роти Коробка І.І. познайомив студентів з видами мін та інших вибухонебезпечних предметів, їх діями та наслідками, а також звернув увагу на дотримання мінної безпеки .

Цікавою була інформація  командира медичної роти, добровольця  Антоновського Е.О. про надання першої домедичної допомоги в армії під час бойових дій , оскільки  це дуже важливо і є запорукою рятування життя пораненого.

Під час  зустрічі студенти мали можливість відчути себе в ролі військових:  вдягнути бронежилет, шлем , потримати в руках макети мін та інших вибухонебезпечних предметів, самостійно накласти джгут, щоб зупинити кровотечу, продемонструвати свою фізичну підготовку .

Слід зазначити, що активними були не тільки юнаки, а й дівчата. Цей захід був дуже повчальним , емоційним і викликав почуття вдячності і поваги до наших військових  за їх службу.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...