Засідання ОМО викладачів соціально-гуманітарних дисциплін

26 жовтня 2023 року  відбулося  перше  засідання ОМО викладачів соціально-гуманітарних дисциплін   2023-2024  навчального року за дистанційними технологіями.

Засідання ОМО проведено  у гугл-класі корпоративної електронної пошти ВСП «Слов’янський фаховий коледж  Національного авіаційного університету». Цей гугл-клас  започаткований з минулого навчального року. На стрічці регулярно розміщуються різноманітні методичні матеріали, цікавинки, та відбувається обмін досвідом.

На засіданні були присутні викладачі із 19 закладів фахової  передвищої освіти.

На засіданні було розглянуто  питання методичних рекомендацій МОНУ щодо громадянської та історичної освітніх галузей та суспільствознавства, укладання програм з історії України для ПЗСО, фахового молодшого бакалавра, проведення обласної науково-практичної  конференції здобувачів передвищої освіти та  конкурсу методрозробок навчальних занять за інноваційними технологіями.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...