Засідання регіонального методичного об’єднання викладачів машинобудівних та механічних дисциплін

21.03.2023 відбулося засідання  РМО викладачів машинобудівних та механічних дисциплін, на якому присутні підсумували роботу методичного об`єднання за 2022-2023 рік, обговорили результати V регіональної науково-практичної конференції «Традиційні та новітні технології в промисловості, енергетиці та економіці України», обмінялися програмним забезпеченням з метою впровадження в освітній процес нових стандартів ISO та спланували роботу на наступний навчальний рік.

Наприкінці засідання голова РМО рекомендувала педагогам долучатися до поширення власного педагогічного досвіду в друкованих фахових виданнях, на інтернет-ресурсах, методичних і творчих заходах різного рівня (регіональних, обласних, всеукраїнських).

Разом до перемоги!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...