Засідання регіонального методичного об’єднання викладачів іноземної мови

28 квітня відбулася зустріч викладачів РМО іноземної мови в режимі онлайн на базі ВСП «Краматорський фаховий коледж промисловості, інформаційних технологій та бізнесу Донбаської державної машинобудівної академії» з використанням сервісу Google Meet. Засідання відвідали 23 викладачі фахових коледжів регіону. Завдяки сучасним технологіям викладачі методичного об’єднання познайомилися з відеопрезентацією ВСП «КФК ПІТБ ДДМА» та мали віртуальну екскурсію по будівлі навчального закладу.

Також учасники поділилися досвідом роботи та реалізації самоосвіти, розповіли та продемонстрували впровадження формувального навчання у роботі з використанням ресурсів Wardwall та Wizer. me, розповіли про можливості підготовки та здачі міжнародних екзаменів з англійської мови та TKT, поділилися досвідом з підготовки студентів до здачі НМТ з англійської мови.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...