Засідання регіонального методичного об’єднання викладачів іноземної мови

Зустріч викладачів РМО була проведена в режимі онлайн на базі ВСП «Дружківський житлово-комунальний фаховий коледж Донбаської національної академії будівництва і архітектури» з використанням сервісу Google Meet. Головної метою зустрічі було спланувати подальшу роботу РМО на 2022 – 2023 н.р. та о поділитися досвідом, напрацюваннями та корисними ідеями ефективного використання додатків на заняттях.

Під час проведення засідання РМО Ісаєва О.В. (ВСП «Дружківський житлово-комунальний фаховий коледж Донбаської національної академії будівництва і архітектури») презентувала демонстрацію особистої методичної розробки заняття з дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)» та акцентувала увагу на структурі та важливості докладної подачі матеріалу.

Ефективною подачею та способом швидкого доступу до ресурсів поділилася Каракуц А.А. (Краматорський фаховий коледж технологій та дизайну) . Викладачка розповіла про ресурси, які допомагають їй в роботі з формування комункативної компетенції студентів на заняттях, наприклад, Lerning.Apps, Webmix Symbaloo тощо.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...