Засідання  регіонального  методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи

10 листопада відбулося засідання  регіонального  методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи.  Головна тема засідання -«Національно – патріотичне виховання як фактор цілісного розвитку особистості». В умовах зовнішньої агресії, прямої загрози втрати країною незалежності виникає нагальна проблема аналізу підходів та здійснення системних заходів, спрямованих на посилення патріотичного виховання дітей та молоді.

Під час засідання члени ради розглянули нормативно-правові документи, які регламентують зазначений напрямок діяльності.  Обговорили концептуальні засади та пріоритетні завдання Державної цільової соціальної програми національно – патріотичного виховання на період до 2025 року, метою якої є удосконалення та розвиток цілісної загальнодержавної політики національно – патріотичного виховання шляхом формування та утвердження української громадянської ідентичності.

Заступник директора ВСП «Слов’янський фаховий коледж НАУ»  Романов С.В. презентував  систему роботи навчального закладу з вирішення завдань патріотичного виховання. Розповів про форми діяльності за допомогою яких здійснюється цілеспрямований педагогічний вплив на свідомість і поведінку молоді, формування благородних якостей й збагачення їх необхідним життєвим досвідом.  У своїй доповіді Плоха В.Л., заступник директора Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури, поділилася з колегами досвідом з організації управлінням виховною діяльністю навчального закладу,  презентувала модель професійної компетентності заступника директора з виховної роботи тощо. Під час засідання  члени ради ділилися власним  досвідом  та  обговорювали проблемні питання.

Звичайно, головним висновком є розуміння колег, що патріотичне виховання має бути стрижнем усієї навчально – виховної роботи (освітнього процесу), воно є – найважливішою інвестицією у сталий розвиток країни та її незалежність. І від якості нашою спільної  роботи  сьогодні буде залежати майбутнє держави.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...