Засідання РМО викладачів будівельних дисциплін

27 квітня на базі  Слов’янського енергобудівного технікуму відбулося засідання РМО викладачів будівельних дисциплін та проведено регіональну студентську онлайн-олімпіаду. В олімпіаді взяли участь студенти Слов’янського енергобудівного технікуму та Дружківського житлово – комунального коледжу.  Олімпіадні завдання були представлені у вигляді тестового квесту. Завдання були складені за допомогою додатку Google – Google Тестів, інтерактивних вправ LearningApрs, WordArt,  генератора ребусів тощо.

Під час вирішення олімпіадних завдань студенти продемонстрували свої знання,  підсумкові результати дали можливість визначити лідерів змагань.

1 місце – Ігнатов Ілля (ДЖКК)

2 місце – Пальоний Андрій (ДЖКК)

3 місце – Олійник Данило (СЕБТ)

У ході  проведення РМО була проаналізована  робота  за 2020 – 2021н. рік, обговорений план роботи  РМО на 2021-2022 н.р.  

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...