Засідання РМО СГД Краматорсько-Слов’янського регіону

Засідання РМО викладачів соціально-гуманітарних дисциплін було проведене відповідно до плану роботи. Засідання проходило за дистанційними технологіями на базі Селидівського фахового політехнічного коледжу. На засіданні були обговорені підсумки  роботи РМО за 2022-2023 н.р. та плани роботи на 2023-2024 н.р.

Викладач Селидівського фахового політехнічного коледжу Сергій Клименко ознайомив колег із історією міста Селидове та діяльністю циклової комісії за цей навчальний рік. Він поділився своїми напрацюваннями із викладання історії України. Викладач Ніна Молчанова поділилася своїм досвідом роботи.

 Була проведена регіональна студентська науково-практична конференція «Герої серед нас – 2».Заслухані 13 доповідей  здобувачів освіти секції 1 «Герої сучасності»  із 8 закладів передвищої освіти. Всі доповіді підготовлені відповідно до вимог, розкривали життєопис та героїзм сучасників сьогодення: військових, бійців ДСНС, волонтерів. Присутні на одному диханні слухали дослідження, хвилювалися , співпереживали за долю кожного, особливо щемливо, коли розповідали про полеглих дітей педагогічних працівників. Кожна робота була визнана гідною. Доповідачі та їх наукові керівники отримають сертифікати, книги (альбоми Є.Букета «30 війн із заклятим сусідом» та книга В.П.Скрипника «Підла війна росії проти України»). Тези секції 2 «Моя евакуація» будуть додані до збірника.

Були обговорені можливості участі викладачів у складанні книги про українську звитягу краю, у засіданні круглого столу про взаємовідносини краєзнавців із обласним краєзнавчим музеєм та першої регіональної краєзнавчої конференції «Краєзнавчі читання».

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...