Звіт про роботу регіонального методичного об’єднання викладачів іноземної мови за 22.04.2021

Зустріч викладачів РМО була проведена в режимі онлайн з використанням платформи Zoom. Метою зустрічі було підбити підсумки роботи РМО за 2020 – 2021 н.р., провести аналіз результатів конкурсу методичних розробок, долучити викладачів до активної співпраці в рамках РМО.

Викладачі Корсун М.А. та Ісаєва О.В. виступили в ролі журі. Під час проведення аналізу результатів конкурсу члени журі конкурсу поділилися досвідом оформлення методичних розробок, обґрунтували виставлені бали за конкурсні роботи, навели приклади проведення рефлексії на різних етапах заняття та акцентували важливість даного елементу заняття.

Увагу викладачів засідання РМО також звернули на необхідність чітко окреслювати мету заняття. Більшу частину уваги приділили саме дидактичній.

Викладачі поділилися джерелами для організації самоосвіти, навели приклади сайтів та ресурсів, корисних для використання в цьому напрямку. Наприклад, EdCamp, EdEra, Prometheus та інші.

Викладачі під час засідання запланували проведення конкурсу в наступному навчальному році, оскільки такий захід стимулює до розвитку, самоаналізу, розширенню досвіду конкурсантів та колег. Також було вирішено розширити склад журі та створити додатковий документ на диску для надання письмових коментарів про виставлені бали.

 

 

 

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...