З нагоди Дня Європи

З нагоди Дня Європи, який відзначається 9 травня, оргкомітетом Національного Фестивалю «Код Нації» було проведено Всеукраїнський конкурс, головною метою якого є прагнення підвищити обізнаність про Європу та європейські цінності, її культурне, політичне та історичне надбання серед українського народу; утворення платформи для самовираження та розвитку власних талантів учасників в межах європейської тематики; утвердження європейської ідентичності українського народу та незворотності європейського та євроатлантичного курсу України.
Здобувачі освіти коледжу взяли активну участь у проходженні тестування на освітній платформі Фестивалю. Найкращі результати продемонстрували: Бут Ярослав, гр. 208-КН-22, який набрав 97,5 балів зі 100 можливих, Олійник Вікторія, гр. 102-ФБС-23 – 95 балів та Кондратенко Матвій, гр. 100-КБ-23 – 92,5 бали за що отримали відповідні сертифікати.
10 червня підведено результати і визначено переможців у інших номінаціях Конкурсу. Здобувач освіти Вишневський Олександр, гр. 106-ІПЗ-23 став лауреатом Конкурсу у номінації «Есе на тему «Україна – це Європа». Вітаємо учасників заходу з отриманими відзнаками та бажаємо подальших творчих успіхів!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...