Літературні читання «Слово чому ти не твердая криця?»

З метою розвитку читацького інтересу та виховання любові до літературного слова, розширення знань про творчість Лесі Українки КЗ “Донецький Палац Молоді “Юність”проводив літературні читання «Слово чому ти не твердая криця?» до Дня народження Лесі Українки серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти Донецької області.
Наш заклад освіти взяв участь у цьому заході. Родзинкою були літературні читання, на яких кожен охочий демонстрував свій талант та уподобання. Декламували вірші Шемегон Марія, Михайлюкова Анна та Савченко Андрій гр.200-КБ-22.

Щиро дякуємо викладачам які заохочують молодь до вивчення нашого культурного спадку та студентам. Бажаємо нових творчих досягнень!
director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...