Міжнародна наукова конференція “Штучний інтелект у науці та освіті”

Високотехнологічна революція в освіті та науці вже стала неофіційною темою номер один . Тому дуже цікаво було прийняти участь у Міжнародній науковій конференції “Штучний інтелект у науці та освіті” (AISE 2024), що відбулася 1 березня 2024 року за сприянням Інституту цифровізації освіти.
Захоплюючі доповіді, пленарні засідання та інноваційний Майстер-клас «GPT-store. ШІ-сервіси в навчанні» надали учасникам унікальну можливість взяти участь у обговореннях та практичних заняттях, розкриваючи світ сучасних технологій та їх застосувань у галузі освіти та науки.

Майстер-клас “GPT-store” став ключовою точкою, де обговорювалися найсучасніші сервіси штучного інтелекту та їхнє впровадження в освітній процес. Учасники отримали практичні інструменти для успішного впровадження інновацій у свою роботу.
Ну і обов’язковий етап будь якої наукової конференції – це секційні засідання. Наша студентка спеціальності “Кібербезпека” Шемегон Марія взяла участь у засіданні секції “Нейронні мережі та машинне навчання”.
В її доповіді на тему “Вплив штучного інтелекту на розвиток кібербезпеки” Марія розкрила важливі аспекти інтеграції ШІ у сфері кібербезпеки. З глибоким розумінням теми та високим професіоналізмом, вона вразила аудиторію своїими знаннями та аналітичним підходом.
Із такими талановитими студентами, як Марія, ми впевнені в світлому майбутньому науки та технологій.
director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...