Онлайн-зустріч з представниками міжнародної організації Halo Trust

Сьогодні відбулась надзвичайно цікава та корисна онлайн-зустріч з представниками міжнародної організації Halo Trust на тему “Ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами”.
Під час зустрічі ми отримали важливу інформацію про те, як визначити та уникнути потенційної небезпеки, яка пов’язана з вибухонебезпечними об’єктами. Це надзвичайно актуальна тема, особливо в сучасному світі, де ризики можуть чатувати навіть у найнепередбачуваніших місцях.
Знання про безпеку є ключовим елементом нашого життя, тому ми дуже вдячні представникам Halo Trust за цю цінну інформацію.
Не забувайте, що наша безпека – це наша відповідальність, і кожен з нас може зробити світ набагато безпечнішим, дотримуючись правил безпеки та поширюючи інформацію про ризики. Дякуємо за участь та підтримку!
director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...