Пелюстки таланту української Лілеї
25 лютого 1871 в Новгороді-Волинському народилася геніальна поетеса, краса і гордість нації, духовний вождь української інтелігенції Лариса Косач, яка більш відома нам як Леся Українка. З нагоди святкування у 2021 році її 150-річчя у ВСП «КФК ПІТБ ДДМА» пройшло ряд заходів.
Тиждень почався з творчого конкурсу – квесту. Щодня на сторінці закладу освіти в Інстаграм з’являлося завдання, яке потрібно виконати, щоб отримати певні бали. Підсумки було підведено і учасники отримали заохочувальні призи.
У вівторок для студентів І і ІІ курсів було проведено літературну поличку «На шлях я вийшла ранньою весною», під час якої студентів ознайомили з маловідомими цікавими фактами біографії поетеси.
Продовженням Тижня був флешмоб – відеозаписи читань творів Лесі Українки та вечір літературного портрету « Крізь біль розлук і радість сторіч» Фінальним заходом стала виставка персоналій «Правдива іскра Прометея», організована бібліотечними працівниками коледжу.
Спадщина Лесі Українки – це багатюще джерело краси і творчого духу народу, з якого слід черпати усім живущим і прийдешнім поколінням чисту воду, брати наснагу для життя і праці, бо устами однієї із своїх героїнь поетеса стверджує:
«Ні, я жива, я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!»
Директор коледжу
Відмінник освіти України
Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...