Підсумки вступної кампанії 2020 року

За час вступної кампанії 2020 року в системі ЄДЕБО було зареєстровано 962 тисячі заяв від 192 тисяч осіб, що на 23 тисячі більше, ніж минулого року. До ЗФПО Донецької області вступило 4347 осіб, що на 790 більше, ніж минулого року – 3557 осіб.

За кількістю зарахованих студентів за денною та заочною формами навчання місця розподілилися наступним чином:

І місце – Відокремлений структурний підрозділ Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» – 277 студентів.

ІІ місце – Відокремлений структурний підрозділ “Краматорський фаховий коледж промисловості, інформаційних технологій та бізнесу Донбаської державної машинобудівної академії” – 247 студентів.

ІІІ місце Державний вищий навчальний заклад «Слов’янський коледж транспортної інфраструктури» – 220 студентів.

ІV місце Маріупольський будівельний коледж – 220 студентів.

Показники Відокремленого структурного підрозділу ” Краматорський фаховий коледж промисловості , інформаційних технологій та бізнесу ДДМА” збільшилися цього року за рахунок абітурієнтів, що вступали на заочну форму навчання та за рахунок 11 класників.

Сьогодні Відокремлений структурний підрозділ “Краматорський фаховий коледж промисловості, інформаційних технологій та бізнесу Донбаської державної машинобудівної академії” – це стабільно висока якість освіти і попит на випускників на ринку праці, це визнаний авторитет студентів і міцні академічні зв’язки з кращими університетами України.

 

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...