РМО викладачів екології та БЖД

20 квітня в Україні відзначають День довкілля. В цей час традиційно проходить засідання викладачів екології та БЖД. 19 квітня відбулася регіональна студентська науково-практична конференція «Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки України: сучасні реалії». На конференції виступили з доповіддю 25 студентів закладів фахової передвищої освіти регіону. Тематика ряду доповідей стосувалася екологічних наслідків воєнних дій на навколишнє середовище: небезпеці викиду отруйних речовин при вибухах боєприпасів, хімічних отруйних речовин, запропоновані антидоти та міри першої допомоги при хімічній атаці, були розглянути наслідки військових дій на прикладі Мар’їнської ОТГ, наслідки витоку нафтопродуктів у Харкові.

Багато уваги у своїх проєктах студенти-доповідачі приділили актуальним питанням психічного, ментального здоров’я здобувачів освіти фахової передвищої освіти під час війни, впливу рухомої активності на здоров’я підлітків та як подолати депресивний стан. Заслуговує уваги відеопроєкт студентів-майбутніх фармацевтів «Цитрусові відкриття: Дослідження вітаміну «С» у фруктах та ягодах». Було відмічено якісну підготовку студентів закладів освіти до виступів на конференції викладачами-керівниками студентських проєктів.

Привітали учасників конференції в.о. директора Слов’янського фахового коледжу індустрії та фармації  Котляров О.В., начальник Сіверсько-Донецького БУВР Сергій Трофанчук та Ольга Боднарчук — начальник відділу екології та природних ресурсів Слов’янської міської ВЦА. Зі змістовною доповіддю про стан води в річках басейну Сіверського Дінця виступила Олена Лоткова — начальник лабораторії моніторингу вод Східного регіону.

Звернувшись до учасників студентської конференції з вітальним словом, Сергій Трофанчук наголосив, що саме таким публічним заходам студентська молодь має можливість демонструвати не лише свою обізнаність про екологічні та соціальні загрози, а й свою зацікавленість у позитивних змінах та відновлені України.

Голова РМО викладачів екологіїта БЖД Камнєва В.Б.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...