РМО викладачів іноземної мови

Зустріч РМО викладачів іноземної мови була проведена в режимі онлайн на базі ВСП «Краматорський фаховий коледж Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського» з використанням сервісу Google Meet.

Цього року засідання мало творчу складову – виразне читання англомовних поезій / текстів студентами. З метою розвитку творчого та мовного потенціалу студентів був проведений конкурс з читання. Викладачі отримали інструктаж з вимогами до творчих робіт студентів, яке  проводилося з використанням Google Forms.

Викладачі коледжів “Покровського педагогічного фахового коледжу” Федорова І.А. та “Слов’янського енергобудівного коледжу” Синельник О.О. поділилися досвідом своєї роботи і надали презентацію втілення своїх ідей на практиці. Засідання пройшло в атмосфері активної комунікації та плідної співпраці.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...