РМО викладачів інформатики та програмування

21 квітня 2021 року, дистанційно за допомогою програми для організації відеоконференція Zoom, відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів інформатики та програмування.
У засіданні взяли участь 30 викладачів з закладів фахової передвищої освіти Краматорсько-Слов`янського регіону Донецької області.
Планом методичного об’єднання було передбачено ряд заходів: обговорення проєкту Положення про регіональну олімпіаду з програмування; попереднє планування роботи методичного об’єднання на 2021-2022 навчальний рік; узагальнення досвіду роботи викладачів, які атестуються у 2021-2022 навчальному році та інші.
Під час роботи засідання викладач ВСП «Краматорський фаховий коледж промисловості, інформаційних технологій та бізнесу» Сігова Олена Вячеславівна презентувала свій досвід роботи за темою: «Впровадження інтерактивних технологій на заняттях з дискретної математики», який супроводжувався мультимедійною презентацією.
Також учасники зустрічі обговорили форму, специфіку, умови і терміни проведення студентської регіональної олімпіад з інформатики та програмування у 2021 / 2022 навчальному році.
У колі однодумців було намічено плани і завдання для подальшої співпраці.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...