РМО викладачів інформатики та програмування Краматорсько-Слов’янського регіону

12.11.2021 відповідно до плану роботи відбулось регіональне методичне об’єднання викладачів інформатики та програмування Краматорсько-Слов’янського регіону в режимі онлайн на платформі Zoom.
У засіданні взяли участь 21 особа.
Після звіту голови РМО Ахромова М.О., були розглянуті основні напрямки роботи на 2021-2022 навчальний рік, серед яких проведення:
– І регіональної олімпіади з програмування серед закладів фахової передвищої освіти Краматорсько-Слов’янського регіону; 
– ІІ регіональної конференції «Інформаційні системи та інноваційні технології в освіті і техніці»;
– обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів закладів фахової передвищої освіти.
Під час засідання було затверджено положення про Регіональну олімпіаду з «Програмування» серед студентів закладів фахової передвищої освіти Краматорсько-Слов’янського регіону Донецької області.
Голова РМО наголосив на обов’язковій участі всіх викладачів інформатики та програмування закладів фахової передвищої освіти Краматорсько-Слов’янського регіону у засіданнях методичних об’єднань та заходах, передбачених планом роботи.
Під час засідання були визначені представники закладів фахової передвищої освіти Краматорсько-Слов’янського регіону Донецької області, яким необхідно підготувати доповідь про досвід своєї роботи в міжатестаційний період.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...