Тиждень загальноосвітніх дисциплін

З 23 по 27 листопада викладачі ВСП «КФК ПІТБ ДДМА» провели Тиждень загальноосвітніх дисциплін. Кожен день відзначався своєю самобутністю, бо в заходах було задіяно викладачів української мови та літератури, історії України, біології. Розпочався він зі знайомства з історією виникнення свята української писемності,  потім філологи провели виховний захід для студентів 1 курсу «Філологічний брейн – ринг»,  викладачі історії організували інтерактивну пізнавальну гру, присвячену 79-й річниці вигнання нацистських загарбників з території України, задіявши до участі студентів 2 курсу, а на заняттях з біології на здобувачів освіти чекала незабутня екскурсія у світ захоплюючої хімії та біології. І фінальним акордом Тижня стала участь студентів 1-4 курсів у обласному онлайн заході «Українська – мова єднання незламних» та Всеукраїнському диктанті національної Єдності.

Тиждень добіг свого завершення, але на цьому  активності не припиняються, бо попереду на нас чекають ХIV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка , який стартує 31 жовтня2023 року та ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцик, який розпочнеться вже сьогодні.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...