Участь у соціальній програмі Scholarship

Вітаю! Мене звати Михайло – я менеджер соціальних та освітніх проектів в Україні. Я представляю компанію Грузар яка є грантодавачем проекту Scholarship Україна 2023 – 2024. Загальна сума грунату – 50 000 грн. Можливо саме ваші учні або студенти стануть переможцями та отримають головний приз для оплати навчання або освітніх курсів.
 
Хто може взяти участь? Всі учні 10-11 класів (шкіл, гімназій, ліцеїв), студенти 1-6 курсів (університетів, коледжів, проф. училищ) денної або заочної форми навчання, які навчаються на бюджетній або контрактній основі.

 
Що потрібно зробити?
Написати статтю на одну з тем:
“Перспективи розвитку вантажних перевезень в Україні”,
“Як вплинула війна на сферу вантажних перевезень України”.
 
Більше деталей про конкурс можна подивитися за посиланням Грант від Грузар
 
 
Scholarship Україна 2024 
В межах соціального проєкту для учнів та студентів вже стартував новий конкурс “Scholarship в Україні 2024”.
 
У цьому конкурсі надається грант з призовим фондом 50 000 грн. Переможці можуть використати грант на сплату навчання в навчальному закладі або для будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.
 
Ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання. Давайте об’єднаймося. Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.
 
Детальніше про діючий конкурс:
Участь у конкурсі безкоштовна. Взяти участь може будь-який учень 10 – 11 класів (шкіл, гімназій, ліцеїв), студент 1 – 6 курсів (університетів, коледжів, проф. училищ), незважаючи на фаховий напрямок та форму навчання. Переможець отримає грант на навчання у розмірі 30 000 грн, а ті хто займуть 2-гі та 3-ті місця, отримають 15 000 грн та 5 000 грн.
 
Студенту або учню необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем та надіслати на поштову скриньку scholarshipukraina@gmail.com для оцінки журі.
 
Роботи прийматимуться до  31 січня 2024 року. Детальні умови – на сайті проєкту та сторінці грантонадавача https://gruzar.com.ua/grant
 
Ознайомитися як проходив попередній грант Sсholarship в Україні 2023 можна також на сторінці конкурсу.
 
Контакти: 
Руденко Михайло – організатор та представник грантонадавача. 
Телефон: +380 97 919 14 26 
director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...