Чемпіонат з програмування ICPC-Ukraine-2023

30 вересня по всій Україні пройшли перші відбіркові етапи студентського Чемпіонату світу з програмування ICPC-Ukraine-2023. За організацію заходу по Донецькій області відповідала Донбаська державна машинобудівна академія (координатор – Мельников О. Ю., доцент кафедри інтелектуальних систем прийняття рішень).
Усього брали участь 22 студентські команди з шести закладів вищої та фахової передвищої освіти (ДДМА, ДДПУ, ДНТУ, ВСП «КФК ПІТБ ДДМА», ДФК ДДМА, ВСП «СФКНАУ») чотирьох міст (Краматорськ, Слов’янськ, Покровськ, Дружківка), а також (в окремому заліку) шкільна краматорська команда (школа-ліцей №35 імені В. Шеймана).
Студенти ВСП “КФК ПІТБ ДДМА” у складі команди HIMERS взяли участь у змаганнях, що проходили в онлайн- форматі враховуючи умови воєнного стану.
Студенти впродовж п’ятигодинного змагання виявили завзяття, єдність та волю до перемоги. Бажаємо подальших успіхів!
director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...